$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Mustafa KARALI
mustafa@memur.tc
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Eşref GÜLTER
esref@memur.tc
Editörler / Editors
Nermin Ezin
nermin@memur.tc
Kadir Baş
kadir@memur.tc
Hasan Basri Balcı
hasan@memur.tc
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Buluş Oygur
bulus@memur.tc
Edip Tüfekçiler
edip@memur.tc
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Orkun Öncü
Mali Müşavir / financial advisor
Mesut Çörtne
Reklam /  Advertise
Güner Koralı
guner@memur.us
reklam@memur.us
Vergi Dairesi / Tax Office
Gümrükönü
Vergi Numarası / Tax Number
52372037290
Adres
Yağcılar mahallesi Atar sokak No:29 Kat:3 Daire:3 Adapazarı / Sakarya / Türkiye 54100
E-Mail
bilgi@memur.us
ihbar@memur.us
tekzip@memur.us
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Yazılım: WordPress 4.6 & Safir Havadis v2
Sunucu: İdeal Hosting
Yetkili: Murat Demirel
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.